Kočík ako darček - na aký pozerať, nie mohutný, ale kvalitný?

Zodpovedané
8. feb 2021

Poraďte prosím kočík, typ, značku, nie veľmi mohutný, ale kvalitný, nevyznám sa.
Ďakujem.

Ahoj,

kočík ako darček - myslíš tým, že by si chcela venovať kočík (napr. v rámci rodiny)? Úplne nerozumiem, ale čo sa týka darovania veci akou je kočík. Určite by som sa v prvom rade obdarovanej, hlavne maminy - ale kľudne celej rodinky) možno na začiatok spýtala na preferencie - či už štýlové, čo sa jej páči, tak aj nejaké jej nároky na funkcie a vlastnosti kočíka, a tak pod.

Nie mohutný, ale kvalitný, takých je relatívne dosť, takže tiež je to také široké. Dôležité kritérium, teda cena, cenový limit, rozpočet, neuvádzaš, čo je škoda, lebo ten limituje výber dosť, a je iné nemohutný kvalitný kočík do 500 a do 1000 eur.

Začnem asi niečím takým všestranným, nemohutným no kvalitným, s dobrým výkonom, a spomeniem Jané Muum.

Jané Muum V2

Alebo modernejší Jané Kawai. Ak neviem požiadavky na terén, korýtkovosť, výšku rodičov, táto značka je taký stred všetkého a ponúka u týchto modelov aj ten rovný ľah.

Jané Kawai

Okrem toho sú obľúbené a kvalitné aj kočíky značky Easywalker, ale napríklad, z drahých, taký Bugaboo Fox. Ten je super aj dizajnovo, kvalitatívne, aj z pohľadu neskoršej predajnosti - ale toľko aj stojí.

Bugaboo Fox

Skús sa ozaj popýtať budúcej obdarovanej, plus zvážiť rozpočet, terén, výšku rodičov a veľkosť kufra.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli