Kedy bude nová kolekcia kočíkov Valco Snap 2022?

Zodpovedané
26. okt 2021

Ahoj,

pozerám po kočíkoch Valco Snap.

Kedy sa očakáva nová kolekcia kočíkov Valco Baby (Snap 4 Sport)?

Ďakujem

Ahoj,

neviem zatiaľ o tom, že by značka Valco Baby chystala nejaké novinky, či už v podobe nového modelu kočíka alebo farebnej kolekcie poťahov pre rok 2022.

Žiadna zmienka, či už na ich domovskej stránke, či inde na nete.

Nooo, možno majú skvelú marketingovú stratégiu a zrazu búúúúm, práááásk a prídu novinky. Neboj hneď ako budem niečo vedieť, tak píšem ako naposledy o chystanom Thule Shine.

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally