Kde zoženiem náhradné diely na kočík Moon Nuova 2018?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

hľadám náhradné diely.

Dajú sa niekde zohnať náhradné diely na kočík Moon Nuova 2018?

Ide mi hlavne o predné kolieska, ktoré hrkocú.

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ, nové penové náhradné predné kolieska na Moon Nuova sa kúpiť nedajú. A ani možnosť vymeny za nafukovacie z novšieho modelu Moon Nuova Air sa tiež nepredávajú.

V prvom rade by si sa mala obrátiť na predajcu, u ktorého si kočík kúpila. Teda ak si ho nekupovala z bazára.

Poprípade skús pohľadať servis kočíkov v Tvojom okolí. Je možné, že Ti poradia výmenu kolies z iného modelu kočíka.

Ja som napríklad zašla do obchodu, kde robia aj servis bicyklov a pán mi vymenil pokryvenú osku a bolo po probléme. Niekedy tiež stačí vložiť medzi spoj kolesa a podvozok tenkú gumennú podložku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally