Joie Litetrax 4 Air 2020 - dá sa detské madlo odklopiť? A skladá sa tento športiak iba s opierkou v ľahu?

Zodpovedané
12. máj 2020

Ahoj,

chcem sa spýtať, či sa na športovom kočíku Joie Litetrax 4 Air 2020 dá madlo odopnúť iba celé, a teda pri každom nakladaní dieťaťa je potrebné ho celé odňať - alebo sa dá odopnúť iba na jednej strane a manipulovať tak s ním? Dá sa kočík zložiť v hocijakej polohe, alebo iba a v úplnom ľahu?

Ahoj,

Joie Litetrax 4 Air neumožňuje detské madlo odklopiť, iba odňať vcelku. Takže áno, vkladať dieťa budeš musieť tak, že ho celé odnímeš, dieťa vložíš a madlo vsunieš. Alebo dieťa vkladať zhora - zdvihneš a zasunieš do kočíka už s madlom (takto ja vkladám deti do kočíka väčšinu času, ale je pravda, že ak si zvyknutá madlo odklápať, asi ti to bude dosť chýbať).

Kočík zložíš v hocakej polohe, nie je potrebné sedadlo pred skladaním polohovať.

Joie Litetrax 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli