Je vyrovnávací klin X-lander X rest vhodný aj do kočíka Bugaboo Fox 2?

Zodpovedané
29. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vyrovnávacieho kliku.

Je vyrovnávací klin X-lander X rest vhodný aj do kočíka Bugaboo Fox 2?

9 mesačnú dcérku, ktorá ešte samostatne nesedí som dala do športovej časti Bugaboo Fox. Je zvedavá a nohy sa jej dotýkali už spodnej časti vaničky. Problém je, že sa kočíkuje hlavne cez spánok.

Ako bude spávať s nohami v polohe dohora?

Ďakujem

Ahoj,

áno, klin je univerzálny a sedí do všetkých kočíkov s korýtkovým sedením, teda aj do Bugaboo Fox 2.

Korýtkové sedenie krásne vyplní a vznikne skoro rovina. Bábätko tak bude mať oveľa väčšie pohodlie pri spánku a nebude mať nôžky tak zdvihnuté nahor.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia