Je viac spratný Cybex Eezy S-Twist², Joolz Aer alebo Easywalker Jackey?

Zodpovedané
9. mar 2022

Ahoj,

hľadám ľahký a rýchlo spratný športiak/golfáč pre ročnú dcérku. Žijeme na dedine, ale prechádzky sú vždy len po asfaltke. Taktiež chceme cestovať. Veľmi zvažujem kúpu Cybex Eezy S-Twist², Joolz Aer a Easywalker Jackey.

Ktorý bude najvhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

najviac skladný je Joolz Aer, ale nemožno ho zložiť spolu s madlom a nemá úplný ľah. Má len taký poloľah. Preto mi lepšou voľbou príde Easywalker Jackey, ktorý je Aeru veľmi podobný hlavne super mäkkým odpružením. A zároveň má to, čo Aeru chýba. Na cestovanie a časté skladanie je ako stvorený. Má totiž vychytávku, kedy sa aktivovaním doskladá sám. Nájdeš u neho aj ľahkú hmotnosť (7,5 kg) a dostatočne veľké rozmery.

Cybex Eezy S-Twist² má síce otočné sedenie, ale je už ťažší a užší oproti spomínaným kočíkom.

Ak dcéra v kočíku ešte spí, išla by som do Easywalker Jackey kvôli možnosti úplného ľahu.

Ak chceš kočík už len na prechádzky a vieš, že v ňom nebude pravidelne spať, tak dobrou voľbou bude aj Joolz Aer, ktorý je navyše o kilo ľahší.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia