Je Valco Snap správna voľba pre 20 mesačné dieťa?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

potrebujem športový kočík pre 20 mesačné dieťa, ktoré má 13 kg a meria 86 cm. Potrebujem niečo na nie mestské cesty, niečo nie drahé. Ani neviem, či mi v ňom bude dieťa chcieť vôbec sedieť.

Pozerala som kočík Valco Snap z bazára.

Bola by to správna voľba?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

síce neuvádzaš, o ktorý model Valco Baby Snap ide, no kúpiť kočík s maximálnu nosnosťou 20 kg akurát pre 20 kg dieťa nie je dobrým riešením.

Valco Baby Snap 4

Pozeraj skôr kočíky s vyššou maximálnou nosnosťou sedadla pre jedno dieťa ako napríklad Petite&Mars Street je to športový kočík s vysokou nosnosťou až 25 kg. Jednou z jeho predností je aj jednoduché zloženie, ktoré zvládneš jednou rukou.

Petite&Mars Street

Ďalšie modely Joie Mytrax Flex alebo Easywalker June.

Joie Mytrax Flex

Easywalker June

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally