Je trojkombinácia kočíka Cybex Balios S Lux bezpečná?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa opýtať na kočík Cybex Balios S Lux. Je to kombinácia 3v1 a ide mi hlavne o vajíčko. Nikde neviem nájsť info, že aký to je model vajíčka.

Čakáme naše prvé bábätko a čítala som, že trojkombinácie nebývajú veľmi bezpečné a vhodné.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

toto tvrdenie sa týka len trojkombinácií, ktoré majú v sete nekvalitné vajíčka. Preto väčšinou odporúčam zakúpiť len dvojkombináciu a vajíčko zaobstarať zvlášť. Našťastie je čoraz viac trojkombinácií, ktoré kvalitné a bezpečné vajíčko obsahujú.

Najčastejšie je to značka Cybex, čo je prípad práve trojkombinácie Cybex Balios S Lux 🙂. Najčastejšie býva v tomto sete vajíčko Cybex Aton 5 alebo Cybex Aton B2 i-size. Obidve spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné normy, takže sa nie je čoho báť.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia