Je športová časť kočíka Anex e/type dobrá na zimu?

Zodpovedané
19. sep 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Anex e/type.

Je športová časť tohto kočíka dobrá na zimu?

Aké sú nedostatky?

Ďakujem

Ahoj,

áno, kočík Anex e/type je veľmi dobre odpružený, preto je vhodný aj na zimu. Športové sedadlo je aj po nasadení nánožníka z bokov otvorenejšie, čo nie každému vyhovuje a dieťa nemusí byť v zime dostatočne chránené. Zaujme však štýlovým minimalistickým dizajnom v eko koži, zložením spolu s nasadeným športovým sedadlom na konštrukcii a bohatou výbavou v cene. Otočnú rukoväť je možné nastaviť do výšky 115 cm a nadstavby sú položené vyššie na konštrukciu, preto je vhodný pre vyšších rodičov.

Pozor však na údržbu eko kože, ktorá vôbec nie je jednoduchá. Na čistenie je potrebné použiť špeciálne čistiace a impregnačné prostriedky (následné ošetrenie), pretože Ti eko koža popraská alebo zmení farbu. Pozor aj na rýchle striedanie teplôt (prechod zo zimy do tepla – návrat z prechádzky do vykúreného vnútorného priestoru), toto tiež eko koži neprospieva a vie rýchlejšie popraskať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally