Je rozdiel medzi kočíkom Baby Jogger City Elite 2 2020 a Baby Jogger City Elite 2 2022?

Zodpovedané
27. jan 2022

Dobrý deň,

som rozhodnutá pre kúpu kočíka Baby Jogger City Elite 2. V internetových obchodoch sa predáva verzia 2020 a 2022.

Je medzi nimi nejaký výrazný rozdiel?

Okrem ceny.

Ďakujem

Ahoj,

medzi týmito dvoma ročníkmi je jediným rozdielom farebný design prevedenia športovej časti alebo hlbokej vaničky. Inak model Baby Jogger City Elite 2 je ten istý. Funkčne rovnaký.

Baby Jogger City Elite 2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally