Je retro kočík Kunert Romantic Classic 2022 vhodný aj na zimu?

Zodpovedané
8. máj 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Kunert Romantic Classic 2022.

Je to vhodný kočík pre zimné dieťa?

Je dostatočne veľký a praktický?

Je aj iný kočík, ktorý mi vieš poradiť?

Chceli by sme kočík s veľkými kolesami. Musí byť vhodný pre zimné dieťa a aby som ho nemusela meniť. Musí mať vhodnú aj športovú časť, cena do 400 eur.

Je možné kúpiť samostatne vajíčko?

Bude pasovať na konštrukciu kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

áno, je vhodný aj pre zimné bábätko. Kunert Romantic patrí medzi tie priestrannejšie kočíky a dá sa zakúpiť aj ako samostatný hlboký kočík, čo je veľmi praktické a rozhodne to odporúčam! Vďaka jeho kolesám a konštrukcii nie je tak skladný, čo Ti môže pri jeho športiaku časom nevyhovovať, či už kvôli častejšiemu cestovaniu alebo skladaniu do auta. Nevýhodou je jeho vyššia hmotnosť (16,7 kg) a limitujúca nosnosť (15 kg). To je ale všeobecný problém väčšiny poľských kočíkov, mamičky ich čoskoro menia za iné. Preto odporúčam kupovať hlboký a športový kočík zvlášť a mať tak športiak, ktorý bude naozaj maximálne vyhovovať všetkým Tvojim požiadavkám.

Ku kočíku odporúčam kúpiť vajíčko značky Cybex, ktorú pripojíš na konštrukciu pomocou príslušných adaptérov.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia