Je reálne vloženie letnej vložky Bugaboo do Cybex Priam?

Zodpovedané
17. júl 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka a vložky.

Je možné vložiť vložku s piatimi dierami určenú do Bugaboo do kočíka Cybex Priam?

Na internete som videla, že niektoré kočíky mali nasadenú takto vložku.

Dajú sa pásy nejako rozobrať?

Ďakujem

Ahoj,

u modelu Cybex Priam 3 a od neho starších kočíkov to išlo. No vôbec to nie je jednoduchá operácia.

U novšieho modelu Cybex Priam 4 to však nie je možné a nová vložka Bugaboo (5-dierová a 6-dierová) s ním nie je kompatibilná.

Pre modely značky Cybex sa vyrába originálna - vložka letného sedadla pre Cybex Priam, Balios. Je to letný poťah, ktorý na sedadle kočíka kontroluje vlhkosť a zároveň zabezpečuje kvalitnú cirkuláciu vzduchu. Dieťa ostáva aj v teplom letno období v suchu a v pohodlí. Je vyrobená z mäkkého viskózového materiálu vyrobeného z bambusovej celulózy.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally