Je príslušenstvo z kočíka TFK Mono kompatibilné aj na nový model TFK Mono2?

Zodpovedané
24. aug 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom kompatibility príslušenstva dvoch kočíkov.

Bude nám sedieť všetko príslušenstvo (pláštenka, adaptéry na vajíčko, sieťka, taška pod kočík a rukávnik) z TFK Mono aj na TFK Mono2?

Prípadne existujú nejaké univerzálne adaptéry medzi TFK Mono2 a vajíčkom Nuna Pippa Next?

Ďakujem

Ahoj,

TFK Mono2 sa od predchodcu TFK Mono líši predovšetkým nižšou hmotnosťou, väčšou hlbokou vaničkou Combi (o 4 cm), ktorá sa dá teraz polohovať jednoručne. Premenou prešlo aj polohovanie nôh, ktoré sa už nedá výškovo nastaviť.

Pôvodné doplnkové príslušenstvo by sedieť malo.

Pre spojenie konštrukcie TFK Mono2 a autosedačky – tzv. vajíčka Nuna Pippa Next potrebuješ adaptéry typu Maxi-Cosi (viď. obrázok).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally