Je pre vyššiu mamičku vhodnejší kočík Joie Litetrax alebo Petite&Mars Street?

Zodpovedané
30. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu kočíka pre malé bábätko. Rozhodujem sa medzi Joie Litetrax 4 Air a Petite&Mars Street. Pri oboch výrobca uvádza, že sú vhodné od narodenia, rovnako skladné.

Ktorý by bol šikovnejší, čo sa rozmerov týka a ktorý z nich vhodnejší pre vyššiu mamičku?

Ďakujem

Dobrý deň,

oba spomenuté modely sú porovnateľné až na Joie Litetrax, čo sa týka rukoväti.

Joie Litetrax 4 Air

Pri Street kočíku je možné si rukoväť nastaviť - to by bolo v prípade ak ste vyššia pre Vás vhodnejšie.

Petite&Mars Street

S pozdravom
Dominika