Je pre vyšších rodičov lepší Moon No. One, Petite&Mars Rover alebo Joie Versatrax?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

hľadám ideálne plnohodnotne využiteľnú dvojkombináciu kočíka. Považujem sa za menej náročného spotrebiteľa, takže mi stačí kočík do 550 eur, nič 100% dokonalé.

Naše požiadavky:

  • sme vyšší rodičia, tak nech sa nmusíme príliš zohýbať,
  • menej náročný terén (hrbolatá cesta, štrk, poľné cestičky),
  • októbrové dieťa,
  • na mohutnosti/skladnosti nezáleží,
  • ďalšie dieťa neplánujeme,takže "na jedno použitie".

V hľadáčiku mám 3 kočíky:

Je to dobrý výber?

Ktorý je naj?

Príjmem aj iné odporúčania.

Ďakujem

Ahoj,

z Tvojho výberu mi príde ako najlepšia voľba Moon no. One a Joie Versatrax. Tieto dva majú super pomer cena/výkon.

O niečo viac sa prikláňam k Moon No. One. Je vhodnejší pre vyššie postavy a má o niečo lepšie jazdné vlastnosti.

Značka Moon má celkovo kvalitné kočíky a tento model nie je výnimkou, aj keď stojí podstatne menej. Oceníš u neho moderný dizajn, dobre odpružené, bezúdržbové kolesá, ktoré zvládnu aj ľahký terén, nastaviteľnú rukoväť alebo aj uzatvárateľný nákupný košík. Hlboká vanička je priestranná a je uchytená na výškových adaptéroch. Poteší aj kvalitný matrac značky Träumeland či predlžovacia strieška s vetracím okienkom. Športová nadstavba má možnosť úplného ľahu aj s polohovaním nôh. Strieška je predlžovacia a dá sa výškovo nastaviť. Rozmery sedenia sú skôr menšie, ale napriek tomu plne dostatočné (do 1,5-2 rokov určite postačí). Potom to môžeš riešiť obstaraním nejakého skladnejšieho kočíka typu golfiek. Skladanie je ľahké a super je, že môžeš mať športiak nasadený v oboch smeroch. Celkovo sa jedná o veľmi ľahký a dobre ovládateľný kočík. Verím, že s ním budeš spokojná 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia