Je možné vymeniť pružiny na kočíku Britax B-Motion 3 Plus?

Zodpovedané
14. okt 2024

Ahoj,

mám kočík Britax B-Motion 3 Plus, avšak pružiny pri zadných kolesách vôbec nepružia.

Je možné pružiny vymeniť?

V príručke som sa to nedočítala. Je to super kočík, ale je veľmi tvrdý a vôbec si neviem predstaviť s ním ísť so terénu.

Ďakujem

Ahoj,

pružiny na kočíku Britax B-Motion 3 Plus bolo možné vymeniť. Skús sa obrátiť na predajcu, ktorý zároveň ponúka aj servis kočíkov, pretože model sa už dlhšie nevyrába, takže zohnať naň náhradné diely je komplikovanejšie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally