Je možné na podvozok Britax Strider M dokúpiť športovú časť?

Zodpovedané
28. sep 2023

Ahoj,

mám 8-mesačného chlapčeka, ktorý cez deň spáva len v kočíku. Je dlhý. Momentálne máme kočík Britax Strider M, no športová časť mu bude o chvíľu malá.

Dá sa dokúpiť len športová časť, ktorá by sa dala použiť na podvozok a má väčšiu ložnú plochu?

Mala by byť otočná.

Ďakujem

Ahoj,

kompatibilita konštrukcie kočíka Britax Strider M a športového sedadla z iného modelu vlastnej značky či inej známej značky, nie je možná.

Na konštrukciu je možné nasadiť iba športové sedadlo zo Strider M. Kočík bol testovaný ako celok. Na základe vykonaných bezpečnostných a iných testov, bol schválený a výrobca ho môže predávať!

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally