Je možné na kočík Valco Baby Snap 4 nacvaknúť pomocou adaptérov vaničku Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovedané
Dnes o 10:33

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Je možné na kočík Valco Baby Snap 4 nacvaknúť pomocou adaptérov vaničku Valco Baby Snap 4 Trend?

Ak áno, tak aký adaptér mám dokúpiť?

Na Valco Baby Snap 4 sú dostupné už len čierne vaničky a tie sa mi vôbec nepáčia.

Ďakujem

Ahoj,

hlboké vaničky modelov Valco Baby Snap 4 a Valco Baby Snap 4 Trend sú rozdielne adaptérmi. Preto nie je možné tieto vaničky navzájom kombinovať. Na adaptéry Valco Baby Snap 4 nepripojíš hlbokú vaničku z modelu Valco Baby Snap 4 Trend.

👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/v...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally