Je Moon Jet-R 2019 dobrý výber, nehrká?

Zodpovedané
13. feb 2019

Dobrý večer,

potrebujem radu. Rozhodujem sa o kúpe športového kočíka Moon Jet-R 2019. Majú ho mamičky, sú spokojné? Mám veľkú dilemu, čo sa týka kolies - či nehrkajú, čítala som aj tak aj tak.

Ďakujem veľmi pekne

Ahoj,

Moon Jet-R je celkovo hodnotený ako fajn mestský športový kočík vo svojej kategórii (ľahko skladný, s neotočným sedadlom).

Čo by som vypichla z pozitív je ozaj priestranné sedadlo, veľká a odvetrávaná strieška (rozširujúca sieťka sa však žiaľ nedá zakryť, teda pri silnom slniečku tam vždy po rozzipsovaní bude sieťka) a kvalitné použité materiály.

Čo sa jazdy týka, odpruženie síce má, ale celkovo nie je moc cítiť a kočík je dosť tvrdý. Nevýhodu vidím aj v ťažisku, ktoré občas vyžaduje naozaj viac sily na dvíhanie napríklad na obrubník. Hrkálkou by som ho určite nenazvala, ale jazdu na ozaj hrboľatých povrchoch mierne pocítiš. Celkovo ale vo svojej kategórii, ak ti sadne, tak Moon Jet-R je fajn voľbou.

Moon Jet-R

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli