Je lepšie za kočík prídavné sedátko Cozy Rider alebo Uptown Rider?

Zodpovedané
19. okt 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom prídavného sedátka Cozy Rider a Uptown Rider. Rozhodujeme sa medzi týmito dvomi.

S ktorým sa lepšie manipuluje, keď treba výyjsť na obrubník alebo schody?

Ďakujem

Ahoj,

ja mám osobne krátkodobo odskúšané obidva druhy prídavnych sedátok - Cozy Rider a aj Uptown Rider.

Môžem povedať, že sa mi pri kočíku lepšie manipulovalo s Uptown Rider. A to preto, že som dieťa nemala medzi telom a kočíkom, ale bolo z boku kočíka. To poskytovalo dostatočný priestor mne a aj dieťaťu samotnému.

Keď som išla na chodník (cez obrubník) alebo na schody, tak som jednoducho sedátko Uptown Rider odpojila a dala ho do košíka. Pri Cozy Rider je to riešené odobratím sedadla a následným predklopením dosky ku kočíku. Za mňa to bolo nepraktické, takže som ho tiež vždy odopla a dala pod košík.

No úprimne, so žiadnym sedátkom to nie je „med lýzať". Je to proste vec naviac, ktorú musíš nosiť naviac s kočíkom - či je to sedátko, stúpadlo alebo odrážadlo.

Ale dôležitejšie je, to pohodlie pri jazde s kočíkom. A na to je určite lepšie, teda aspoň z môjho pohľadu - Uptown Rider.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally