Je lepší kočík Kindercraft Cruiser alebo Valco Baby Snap 4?

Zodpovedané
8. feb 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť s výberom športového kočíka. Rozhodujem sa medzi Kinderkraft Cruiser a Valco Baby Snap 4.

Doma máme veľký kočík z trojkombinácie, ale hľadám niečo spratnejšie do kufra. Musí byť ľahší a dobre manipulovateľný. Športiak budeme využívať na mestské výlety (nie do prírody) a na príležitostné prevozy. Napr. keď pôjdem so staršími deťmi na tréning a na nákup. Musí byť šikovný, ľahký, spratný. Nie hŕkalka.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ak neočakávaš veľa, tak ťa tieto kočíky potešia. Ak si náročná, poobzeraj sa po úplne iných modeloch. Píšeš, že nechceš hrkálku. Tieto kočíky sú v kategórií cenovo dostupné a nie až také kvalitné. Mamičky často v hodnoteniach uvádzajú tvrdosť a poruchy kolies, hrkotanie po určitej dobe používania.

Ak to nie je tvoja predstava, tak sa kočíku Kinderkraft Cruiser a Valco Baby Snap 4 vyhni.

Neviem koľko si ochotná utratiť za kočík. Ja ti určite odporúčam kvalitný Easywalker Miley. Je priestranný, ľahký, skladný do kompaktných rozmerov príručnej batožiny. Je stavaný na rýchle presuny a cestovanie.

Ak hľadáš niečo cenovo dostupnejšie, tak si pozri bazárový Cybex Eezy S+². Je to športový kočík na rýchlu prepravu autom. Je ľahký, skladný, kompaktný a ľahko skladateľný. Kolesá zvládnu aj mierny terén (štrk, dlažbu), pretože sú väčšie - terénnejšie. Je odpružený a aj jazda bude pre dieťa pohodlnejšia. Má kompaktné rozmery buginy a navyše rozteč zadných kolies je 45 centimetrov. Takže prejde aj skutočne úzkymi uličkami.

Prípadne si pozri Coto Baby Riva alebo Coto Baby Rosalio. Sú to cenovo dostupné, ľahké a spratné cestovné športové kočíky.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally