Je lepší kočík Ergobaby Metro alebo Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
17. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre ročného, ktorý budeme mať ako jediný. Musí byť vhodný do auta, do mesta a aj na dedinskú cestu. Na veľké výlety nechodievame. Ale chcem, aby sa tam aj vyspal.

Spĺňa moje požiadavky Ergobaby Metro alebo Cybex Eezy S+?

Ďakujem

Ahoj,

Ergobaby Metro je vhodný skôr ako skladný kočík na časté cestovanie, alebo pre staršie dieťa, ktoré sa už toľko nevozí.

Ak chceš viac variabilnejší kočík, vhodný aj na nespevnené cesty, tak by som volila určite Cybex Eezy S+. Je viac priestrannejší a má väčšie a lepšie odpružené kolesá.

Prípadne sa pozri aj na jeho novší model Cybex Eezy S+², možno Ťa zaujme.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia