Je lepší kočík ABC Design Ping alebo Cybex Beezy?

Zodpovedané
13. aug 2021

Ahoj,

rozhodujem sa medzi Abc Design Ping alebo Cybex Beezy. Nosnosť nie je priorita, viac ma zaujíma kvalita spracovania, jednoduché ovládanie, skladnosť, funkčnosť a aby to nebola nejaká “hrkálka”. Hľadám niečo skladné na cestovanie, ale aj bežné používanie po meste a na nákupy.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

obidvaja kandidáti sú porovnateľný kvalitou spracovania. Taktiež ovládateľné jednou rukou.

Medzi výhody ABC Design Ping určite patrí širšie sedadlo aj keď iba o 1 cm. Má prepracovanejšiu striešku a to v podobe náhľadového okienka, ktoré je uzavierateľné a jeho strieška sa dá rozšíriť. Má zabudované reflexné prvky a polstrovanie kočíka má nadštandardné. Nevýhodu je mechanické odpruženie, no to by som pri takomto type kočíka nebrala až tak vážne.

ABC Design Ping

Medzi výhody Cybex Beezy patrí zase vyššia chrbtová opierka o cca 5 cm, čo oceníš pri vyššom dieťati. Odpruženie kolies riešené pružinou. Nevýhodou je, že patrí do základnejšej rady čo sa podpísalo na kvalite použitej textílie.

Cybex Beezy

No tvoje kritéria ľahkého, spratného kočíka na cestovanie a občasné používanie do mesta spĺňajú obidva modely. Je už len na tebe, ktoré kritéria sú pre teba prijateľnejšie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally