Je lepší Easywalker Jackey alebo Baby Jogger City Tour 2?

Zodpovedané
23. máj 2022

Ahoj,

vyberám cestovný kočík a mojimi favoritmi sú Easywalker Jackey a Baby Jogger City Tour 2. Neviem sa rozhodnúť.

Syn má 1 rok a je u neho predpoklad, že bude veľmi vysoký. Náš primárny kočík je teraz športiakABC Design Salsa 4 Air, ktorý je pre život na dedine skvelý, ale sám o sebe je pre mňa na výlety do mesta šialene ťažký.

Chcem teda zaobstarať čo najľahší cestovný kočík, ktorý budem mať v kufri auta, ktorý zvládne prejazdy po meste, ku kamarátkam, výlety po chodníkoch, popr. dovolenku pri mori, bude sa ľahko ovládať, v ktorom si syn môže schrupnúť a nebudú mu z kočíka visieť nôžky a má nosnosť do 22 kg.

Ktorý z týchto dvoch by ste mi spise odporučili? Popr. mate tip na nejaký úplne iný?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi dobrá voľba kočíkov! 🙂

Obidva odporúčam rada a sú vhodné aj pre väčšie deti. O niečo málo priestrannejší a skladnejší je Easywalker Jackey, tak sa vo výbere prikláňam k nemu. Všetky Tvoje požiadavky spĺňa na jedničku a navyše u neho oceníš aj automatické skladanie.

Medzi priestranné cestovné kočíky patrí aj Baby Jogger City Mini Zip, ktorý má na svoj typ dlhú ložnú plochu, ale nie je to žiadna dizajnovka.

Ja osobne by som išla určite do Easywalker Jackey.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia