Je kombinovaný kočík Jedo Trim dobrou voľbou?

Zodpovedané
14. apr 2020

Dvojkombinácia Jedo Trim - je to dobrá voľba?

Ahoj,

kombinovaný kočík Jedo Trim má určite veľa plusov. Na to, aby som ti vedela povedať, či je to dobrá voľba, je ale dôležité to nejak porovnať, vložiť do kontextu. Čo je dobrá voľba pre jedného, tak môže byť nie veľmi dobrá voľba pre druhého. A bez nejakých požiadaviek je ťažko jednoznačne povedať, či to je dobré voľba pre teba.

Je to dizajnovo atraktívny poľský kočík v pekných farbách a líniách - dobre na to išli. Na druhú stranu, typicky pre typ je pomerne ťažký. To treba zvážiť - ak si maličká, alebo ak máte malinké auto aak budete kočík nakladať často prípadne často s ním cestovať, ja osobne by som určite vyberala omnoho ľahší. Na dedinu a nepotrebnosť ho často nakladať však to bude úplne ok.

Čo sa športovej časti týka, je tiež, typicky pre typ kočíka taká jednoduchšia, celkovo robustná aj keď, priestorovo trochu obmedzená. Fajn je vyššia chrbtová opierka, aj keď celková dĺžka v ľahu vám tak realisticky viac ako dva, dva a pol roka určite nevydrží. Veď uvidíte. Tento typ kombinácie si ľudia aj tak po roku a pol dvoch vymenia za niečo ľahšie, šikovnejšie, neotočné, skladné.

A ešte jednu výtku mám - určite si zadovážte autosedačku lepšej, než nejakej ich poľskej značky, ktorá nebude ani taká bezpečná, ani taká pohodlná. Na adaptéry nakliknete väčšinu dobrých autosedačiek s úchytmi typu Maxi-Cosi, aj lacnejšiu no bezpečnú značku Joie.

Tak si to zváž a porovnaj so svojím životným štýlom, jazdnými a cestovateľskými preferenciami, a či ti to vyhovuje a za tie peniažky stojí. Kočík to nie je zlý - ale záleží, čo od neho očakávaš.

Jedo Trim

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli