Je kočík Maxi-Cosi Leona vhodný do mesta?

Zodpovedané
9. sep 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Maxi-Cosi Leona. Nenašla som recenzie na internete, ale páči sa mi jeho skladnosť, otočnosť a odpruženie kolies.

Stojí to za to?

Premýšľam nad ním ako nad kočíkom do mesta. Do prírody máme Iný kočík.

Ďakujem

Ahoj,

Maxi-Cosi Leona je ultra kompaktný kočík, ktorý ponúka maximálny komfort a súčasne minimálnu veľkosť. Vďaka bleskovému skladaniu jednou rukou a nízkej hmotnosti ho môžeš ľahko prevážať autom či električkou, vyniesť po schodoch s dieťaťom v náručí a podobne. Kočík zároveň ponúka veľký úložný priestor na uloženie nákupu. Neviem celkom ako si poradia jeho kolesá zo zimou, pretože neviem nikde nájsť ich priemer. Ale keďže zimy bývajú už skoro bez snehu, tak by som to asi neriešila.

A máš ešte model, ktorý používaš do prírody, takže ho cez zimu vytiahneš a oprášiš.

Pre Tvoje kritéria výberu ľahkého, spratného, mestského, športového kočíka je Leona ako stvorená. Veľmi sa mi páči, aj jej farebne ladený dizajn matnej konštrukcie, kontrastného akcentu farby použitých látok a čerešničkou sú dizajnové madlá z hnedej ekokože. Jeho cena je tiež príjemná a navyše teraz je v dobrých akciách. Ja by som neváhala.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally