Je kočík MamaKiddies Sun Gold kvalitný?

Zodpovedané
15. júl 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík MamaKiddies Sun Gold.

Máš s ním nejakú skúsenosť?

Je kvalitný?

Ďakujem

Ahoj,

ja nie som moc fanúšik týchto lacných kočíkov, a to predovšetkým kvôli ich prevedeniu. Nižšia cena je na nich poznať - slabé látky, plasty atď.

MamaKiddies Sun Gold je predovšetkým kočík pre nenáročných rodičov, ktorí chcú mať dizajnový kočík a nechcú veľmi investovať. Rozmerovo patrí k tým menším. Hlavne športiak má malé rozmery a čoskoro z neho dieťa vyrastie. Pokiaľ počítaš s tým, že časom kúpiš iný športiak a zároveň budeš jazdiť skôr po meste a nenáročnom povrchu, tak by si mohla byť spokojná. Rozhodne by som sa však vyhla trojkombinácii, pretože vajíčko v sete nie je také kvalitné a bezpečné. Odporúčam napríklad vajíčka značky Cybex.

Podobným typom je potom Petite&Mars Grand II, ku ktorému by som sa vo výbere prikláňala viac.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia