Je kočík Hauck Uptown vhodný do každého terénu?

Zodpovedané
31. jan 2022

Ahoj,

chcela by som sa opýtať na kočík hauck uptown. Veľmi sa mi páči, no neviem nájsť žiadne info ohľadom odpruženia. Kočík potrebujem na prechádzky po asfaltovej ceste, sem tam nejaký kamienok. Blízko máme aj les a tak moja otázka znie, či je vhodný aj do miernejšieho terénu. Kočíky ako Baby Jogger, TFK sa mi nepáčia.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

model Hauck Uptown má gumové kolesá a odpružený ľahký hliníkový rám. Práve to mu umožňuje pohodlné a ľahké manévrovanie akýmkoľvek terénom - tráva, štrk, piesok. Polohovanie ide až do úplného ľahu a sedadlo má s mäkkým polstrovaním. Má aj veľkú XXL striešku so zabudovaním náhľadovým okienkom. Ako posledné spomeniem väčší nákupný košík.

Takže tento model, je na tvoje prechádzky v miernejšom teréne ako stvorený :D.

Hauck Uptown

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally