Je kočík Bebetto Luca PRO kvalitný?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

chcela by som sa spýtať na kočík Bebetto Luca PRO. Termín pôrodu mám 4.4.2024. Bojím sa tej kože.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Ďakujem

Ahoj,

Bebetto Luca je kočík, ktorý je vzhľadom k cene kvalitou celkom fajn. Mne osobne na ňom prekáža umiestnenie detského madla, ktoré je ďalej od dieťaťa, teda nízko položené pri nožičkách.

Luca má na výber 2 prevedenia kočíkov – Luca (látkové poťahy) a Luca PRO (koženkové poťahy). U oboch vyberáš z trendy prírodných odtieňov.

Osobne kožu na kočíkoch veľmi neobľubujem, pretože aj pri špičkovom ošetrovaní má tendenciu praskať. A povedzme si to na rovinu, popraskanie na koži nevyzerá fajn a ničím ho nezakryješ. Oprava popraskanej kože nie je jednoduchá, lacná a nováčik si s ňou len tak hravo neporadí.

Ak koža, tak iba na detskom madle či na rodičovskej rukoväti. Tá sa dá väčšinou zakryť poťahom, alebo ľahko zakúpiť ako náhradný diel.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally