Je kočík 4baby Everso skladný a má dlhú opierku chrbta?

Zodpovedané
15. sep 2023

Ahoj,

hľadám športový otočný kočík, ktorý bude zároveň skladný a nie príliš drahý. Musí mať dlhú opierku chrbta. Našla som 4baby Everso 2022.

Spĺňa tento kočík moje požiadavky?

Sú lepšie pogumované alebo penové kolesá na kočíkoch?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

jednou z najdôležitejších súčiastok na kočíku sú jeho kolesá. Nie všetky totiž zvládnu zložitejší terén, alebo Ti poskytnú komfortný pohyb po nákupnom centre. Viac o typoch kolies, sa dozvieš v pripnutom článku:

4baby Everso je cenovo dostupný kočík s moderným dizajnom pre nenáročných rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu. Športové sedadlo s výškou chrbtovej opierky 54 cm je možné napolohovať do skoro úplne rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Po zložení má kompaktné rozmery a nezaberie veľa miesta, nie je ani potrebné hľadať miesto kam kočík oprieť. Po zložení stojí sám.

Takže, ak hľadáš cenovo dostupný, skladný a priestranný kočík, tak Everso spĺňa Tvoje požiadavky. Nečakaj však príliš veľkú kvalitu materiálov, pretože budeš sklamaná. Everso patrí do kategórie lacnejších kočíkov, čo sa odzrkadľuje na kvalite použitých materiálov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally