Je jednoduchšie ovládateľný Easywalker Harvey3 alebo Joolz Day2?

Zodpovedané
30. máj 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka. Termín mám na konci augusta, takže by som chcela kočík s väčšou vaničkou, aby sa mi tam dieťatko počas zimných mesiacov zmestilo aj s fusakom. Chcem, aby bol kočík jednoducho ovládateľný, spratný kvôli ťažšiemu prístupu do vchodu a výťahu. Plus musí niečo vydržať.

Čo som skúšala kočíky v obchode, tak najviac sa mi páčil Easywalker kvôli ľahkosti ovládania. Cena bola však vyššia. Rozhodujem sa medzi Easywalker Harvey3 bazárovým (málo používaným) a Joolz Day2 (tiež bazárový málo používaný).
Obidva modely však majú korýtkove sedenie, ktorého sa trochu obávam, kedže ako prvorodička nemám žiadne skúsenosti s kočíkmi.

Ktorý z týchto dvoch kočíkov si mám vybrať?

Alebo mám hľadať ešte nejaký iný model s klasickým sedením v športovej časti?

Ďakujem

Ahoj,

ja sa prikláňam jednoznačne viac k Easywalker Harvey3. Oproti Joolz Day2 sa lepšie sa ovláda, je ľahší a o dosť skladnejší. Oceníš u neho aj jednoduché skladanie jednou rukou a kvalitné prevedenie. Momentálne je v akcii za dobrú cenu, tak sa pozri, či by sa Ti neoplatil nový. Často ten cenový rozdiel na bazároch nie je taký veľký. 🙂

Inak korýtkového sedenia sa netreba obávať. Vďaka nemu je kočík ľahší, skladnejší a celkovo sa deťom táto poloha páči (niektoré v nich spia aj oveľa lepšie, než v klasickej sedačke do ľahu). Viac som sa o tomto sedení rozpísala v tejto otázke z poradne, tak si ju určite prečítaj.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia