Je Hauck Malibu vhodný kočík pre ročné dieťatko?

Zodpovedané
11. dec 2018

Na eshope mall som našla kočiar Hauck Malibu XL 2017 Dots - je vhodný pre ročné dieťa?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

do Hauck Malibu XL určite zmestíš ročné dieťa - veľkostne to nebude problém. Čo však pri kúpe kočíka treba zvážiť je, že ho nie je možné používať v teréne ani na veľmi nerovných chodníkoch.

Hauck Malibu XL je vyslovene mestský kočík, ktorý využiješ najmä na nenáročných pochôdzkach, v aute ako druhý kočík, prípadne na nákupy. Ak s týmto rátaš a je to to, čo potrebuješ, kľudne si ho pre ročné mláďatko zaobstaraj. 🙂

Hauck Malibu XL

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli