Je Easywalker Jackey vhodný ako druhý kočík do mesta pre 20-mesačné dieťa?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

rada by som sa spýtala, či sa kočík Easywalker Jackey dá používať na každodenné prechádzky po meste, alebo je to vyložene len cestovný kočík na občasné použitie.

Syn má 20 mesiacov, už chodí. Chcem si zaobstarať ľahší a skladnejší kočík, ktorý by som používala na denné prechádzky po Brne, na ihrisko, do obchodu, na cestovanie. Páči sa mi, že ide aj do úplného ľahu. Je pomerne priestranný a asi aj vhodný aj na staršie dieťa.

Momentálne máme ABC Design Salsa 4 Air. Ten by som používala ďalej na výlety do prírody a na horší terén. Na denné používanie by som chcela už niečo ľahšie, čo by nám vydržalo už do konca.

Zvažujem ešte Inglesina Maior kvôli väčším kolesám. Asi lepšie zvládnu nerovnosti. Keď som Inglesinu videla v obchode, tak Easywalker mi prišiel výberom použitých materiálov kvalitnejšie a páči sa mi viac.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

ak je Tvojím pôvodným kočíkom ABC Design Salsa 4 Air, ktorý je určený pre vyšších rodičov, tak teda musím pozerať kočík s vyššie umiesnenou rodičovskou rukoväťou.

Takýmto kočíkom je aj väčší bratský model Easywalker Jackey XL, ktorý sa na každodenné prechádzky mestom určite hodí. Oproti menšiemu bratovi, má výhodu v podstatne väčších kolesách a aj iné rozdiely. Tie som opísala v nedávno zodpovedanej otázke, tak Ti ju sem pre inšpiráciu pripínam:

Prípadne si môžeš prečítať aj moju podrobnú recenziu, ktorú som napísala o jeho bratovi. Možno Ti pomôže pri rozhodovaní:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally