Je do náročnejšieho terénu lepší kočík Oyster Zero alebo Petite&Mars Street?

Zodpovedané
15. mar 2021

Dobrý deň,

mám 7 mesačnú dcéru a uvažujem nad kúpou nového športiaku. Teraz máme z trojkombinácie Bebetto Torino. Celkom mi vyhovuje z hľadiska stability.

Bývame na okraji mesta, kde sú chodníky štrkové. Kúsok od nás sa nachádza lesná cestička a nerovné povrchy.

Hľadám stabilný kočík, ktorý zvládne aj náročnejší terén. Bola som pozerať Oyster Zero a páčil sa mi.

Je to vhodná voľba na nerovný terén?

Prvý favorit bol Petite&Mars Street len neviem, či nafukovacie alebo nenafukovacie kolieska. Chcem, aby bol kočík trochu odpružený. Cena do 300 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade poradenstva čo by bolo pre Vás vhodnejšie, či Oyster Zero alebo Petite&Mars Street AIR (nafukovacie kolesá) by som jednoznačne odporučila Petite&Mars Street Air.

Babystyle Oyster Zero

Ako aj na štrkové chodníky či lesné cestičky sú vhodnejšie tieto nafukovacie kolesá ako má Petite&Mars Street air model.

Samotné koleso dokáže tlmiť tzv.otrasy spôsobené chôdzou po nerovnostiach a teda celkovo spríjemní kočíkovanie v teréne.

Poprípade by ste si ešte mohli pozrieť kočíky ako je Joie -Litetrax 4 AIR.

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Joie Mytrax je vhodnejší pre vyšších rodičov. Je s možnosťou nastavenia rukoväte.

Obidva majú nafukovacie kolesá.

No a ak by som mala poradiť alternatívu bez nafukovacích kolies, poradila by som
ešte Britax B-Motion 4 Plus s veľmi dobrými skúsenosťami od zákazníkov.

Britax B-Motion 4 Plus

S pozdravom
Dominika, kociky.sk