Hlboký kočík Riko Molla 2019 - akú autosedačku/vajíčko si k nemu zaobstarať/sedí?

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, aký typ vajíčka je vhodný na kočík Riko Molla?

Ďakujem.

Ahoj,

k Riko Molla si môžeš buď automaticky objednať ich vlastnú autosedačku Kite s adaptérmi (nemôžem povedať, že doporučujem, lebo mi príde menej bezpečná), alebo si vyslovene vyžiadaš len adaptéry. Tie na Kite budú sedieť aj na všetky autosedačky s koncovkami typu Maxi-Cosi/Cybex. Ja by som si k Molla dokúpila asi Maxi-Cosi autosedačku (Cabriofix, Pebble, alebo inú - všetky pravdupovediac majú super), alebo ani Cybexom či lacnejšími no bezpečnými Joie autosedačkami nič nepokazíš.

Riko Molla

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli