Hlboký kočík do lietadla - čo najlacnejší

Zodpovedané
8. júl 2019

Dobry den,

prosim vedeli by ste mi odporucit hlboky kocik, ktory by bol skladny do lietadla s tym, ze cena by mala byt co najlepsia - kedze je to jednorazova zalezitost? Normalny drahsi doma uz mame a nechcem, aby sa znicil. A ešte - velmi by som chcela aby mal biele kolieska a konstrukciu. Aj retro je vitane 🙂

Dakujem pekne za radu.

Ahoj,

ak hovoríme o kočíku do lietadla, teda ozaj o kočíku, ktorý potrebuješ vláčiť na letisko, v lietadle aj od lietadla, plus nejaká tá dovolenka alebo návšteva, za na osobne retro kočík ani náhodou.

Však to sú veľké, ťažké modely a aj keď ti ich teda zoberú (musia), bude to aj mimo toho lietadla podľa mňa trochu oštara. Ak naozaj taký, tak vyslovene nejaký lacný používaný bazárový model, ktorý tam, kam ideš, potom aj necháš.

A je vtedy pomerne jedno, ktorá značka a typ - veľké a ťažké budú všetky. Sústredila by som sa na cenu a fakt, aby nebol poškodený.

Príkladom by mohol byť aj starší Peg-Pérego, Inglesina, Navington.

Mimo toho by mojou radou bolo sústrediť sa na mini, spratný, ľahunký kočík s extrémne spratnou vaničkou. Jednoznačným víťazom je tu GB Qbit+ All-City s ultraskladnou vaničkou Cot To Go. Kočík, ako aj vaničku, možno poskladať do rozmeru vyhovujúcemu kritériám príručnej batožiny (vanička je zložená ako taká kabelka na rameno). Ostane ti aj po dopoužívaní vaničky super spratný športiak čo využiješ aj v neskoršej dobe, keď už nebudeš potrebovať veľký. Naozaj praktické riešenie (za mňa).

GB Qbit+ All-City

Má aj bratský pôvodný model GB Qbit+, ak by si chcela viac výberu.

GB Qbit+ All-Terrain

Niečím väčším, ale stále s fakt spratnou hlbokou časťou, by bol aj niektorý z kočíkov značky Concord so skladacou vaničkou Scout - ale prvá možnosť mi príde vhodnejšia.

No a k bielej konštrukcii + kolesám - strašne ma to mrzí, ale v prvom rade treba myslieť na funkčnosť. A k tomu hovoríš, že nízka cena a je len na jeden raz - farbu kolies a konštrukcie by som v takom prípade určite nebrala do úvahy, strašne to celé zbytočne skomplikuje (a predraží). Bielu konštrukciu a kolesá veľa kočíkov nemá. Skús keď tak hľadať tie bazárové retro kočíky tak ladené.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli