Hlboký al. kombinovaný kočík pre augustovčiatko s priestrannou vaničkou, nie priťažký, úplný ľah, bez cenového obmedzenia

Zodpovedané
12. máj 2020

Ahoj,

mam totalny chaos v kocikoch, preto by som ta rada poziadala o pomoc 😊Nase babatko ocakavame koncom augusta - tzn. ze zatial mi bude postacovat vanicka a autosedacka, ale co pozeram, vacsina sa predava trojkombinacia. Zatial, co mam nacitane, by som si predstavovala kocik s dostatocne velkou vanickou, aby sa tam vosiel aj zimny fusak, byvame v bytovke s vytahom (nie velmi tazky kocik) - takze teren bude mesto, ale cez vikend aj teren. A co citam, tak by som pri sportovej casti asi uprednostnila uplny lah pred korytkom. Cenovo nie sme obmedzeni.

Velmi pekne dakujem vopred za radu.

Ahoj,

pri vyslovene hlbokom kočíku je to trošku problematickejšie, pretože tie sa samostatne predávajú len málo. A ak, tak sú buď lacné robustné skôr do retro štýlu orientované, alebo rovnako retro ale drahé a luxusné (tieto vylučujem práve pre vysokú váhu a zlú skladnosť. Alebo potom tých pár, kde je možné vyskladať konštrukciu s nadstavbami podľa želania. Tam, s ohľadom na tvoj požiadavok priestrannej hlbokej vaničky, by som možno z drahých a ultra kvalitných zvážila podvozok s vaničkou Emmaljunga NXT60.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Ďalej by som odporučila nejaký lepší 2v1 typ, ktorý využiješ ako v prvom rade vaničku a maximálne športiak na začiatok, niečo typu Diono Quantum alebo Maclaren Daytripper.

Diono Quantum

Maclaren Daytripper

Prejdúc ku kočíkom kombinovaným - teda aj s klasickým športovým sedením, navrhnem ABC Design Salsa 4, Gesslein FX4 CLassic a možno aj Moon Style.

ABC Design Salsa 4

Gesslein FX4 Classic

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli