Golfový kočík s vyššou nosnosťou na občasné použitie (do auta, na nákupy, do mesta) - do 100-150 eur

Zodpovedané
13. júl 2020

Ahoj,

prosím odporuč mi nejaký golfáč na výnimočné použitie. Keďže športiak máme B-Motion 4 Plus - a ten je obrovský.

Hľadám kočík, ktorý bude väčšinou v kufri auta, zaberie málo miesta, nosnosť bude mať vyššiu (keďže už teraz má drobec 14 kg a 1.5 roka)... Kočík, ktorý sa dá dať do úplného ľahu, je ovládateľný jednou rukou. Cenový limit 100-150€ za nový kočík, no skús odporučiť aj drahšie a skúsim ich nájsť bazárové za podobnú cenu.

Hľadám kočík len na nákupy do mesta, nie na denné vozenie.

Ďakujem - snáď nieco také existuje.

Ahoj,

ak to má byť vyslovene golfáč - golfové palice do tejto sumy, tak mojou voľbou by bol jednoznačne Koelstra Simba T4. Teda až na to, že ako golfový kočík s oddelenými rukoväťami jednou rukou moc ovládať nepôjde. Jedine s tyčkou na spojenie rukovätí Dooky (Dooky Buggy Bar), keď tak… ale je to vec naviac.

Koelstra Simba T4

Preto sa radšej presuniem k ultrakompaktným športiakom, kde by som jednoznačne odporučila Cybex Eezy S+, ktorý v bazári alebo nejakom výpredaji už v tejto cene zoženieš, keďže vyšla druhá generácia. Ale aj tá prvá bola výborná a silno ti ju preto odporúčam.

Cybex Eezy S+

Nové v tejto cene - kuk na CBX Etu Plus, alebo potom možno napríklad Mee-go Trio by ušiel.

CBX Etu Plus

Mee-go Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli