Golfový kočík do 100 eur, s vyššou než 15kg nosnosťou, pre trojročné dieťa

Zodpovedané
5. máj 2020

Poradte mi prosim nejaky golfac, ktory nebude len do 15 kg, a cenovo do max.100€. Pre 3 rocne dieta.

Dakujem

Ahoj,

co sa kočíkov celkovo, a teda aj golfových kočíkov týka pod 100 eur je naozaj veľmi lacná suma na nový a veľmi by som tam vysokú nosnosť neočakávala.

Skôr by som investovala do overenej kvalitnej značky - najradšej takto odporúčam značku Maclaren - oplatí sa aj bazárová, lebo sú to dobré, priestranné kočíky, plus s ozaj vysokou nosnosťou. Ja by som s takýmto rozpočtom a požiadavkou na nosnosť (lebo nosnosť nestačí sama o sebe, pre veľké ťažšie dieťa potrebuješ aj zodpovedajúci priestor) určite postupovala takto.

Ak predsa len nový, každopádne poradím Joie Brisk, ten uvádza vysokú nosnosť. Okrem neho som si istá, že aj väčšie dieťa zvládne taký Gesslein S1.

Joie Brisk

Gesslein S1

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli