Golfáč verzus športový kočík na ľahký terén. Aké sú Tvoje odporúčania?

Zodpovedané
17. sep 2021

Ahoj,

syn má 21 mesiacov, váži 16 kg a rozhodujeme sa ohľadom kúpy golfáča.

Prvý sme mali Cybex Priam a bol perfektný. Teraz máme Oyster Zero. Ten mi moc nevyhovuje. V obchode som vravela, že chcem kočík aj do terénu a tento nezvláda ani ľahký terén. Chodím s malým aj na rýchlu chôdzu, čiže hľadám niečo aj do terénu. Myslím tým poľnú cestu, nie hory. Občas nejaký výlet. Chcem, aby bol skladný do auta, aby sa dobre ovládal. Rúčka by mala byť spojená, aby sa ľahko ovládal jednou rukou. No a to mi moc na golfáče nesedí.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

v tvojom prípade by som jednoznačne odporučila kočík Thule Spring. Jedná sa o trojkolesový športiak, ktorý je kompaktnejší, užší a “mestsky nadaný”. Tento kočík je vhodný do mesta, na prechádzky, do prírody a navyše má kompaktné rozmery do auta.

Thule Spring

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally