Giordani Metropolitan Pro - názor na kombinovaný kočík

Zodpovedané
29. nov 2019

Ahoj, názor na tento kočík?

Ahoj,

u nás model Giordani Metropolitan Pro nie je veľmi dostupný.

Ak by som ho však mala nejak zhrnúť, je to za mňa nie skôr taký cenovo dostupnejší, veľmi mestský model najmä do obchodov a na lepšie chodníky, ktorého najväčšou výhodou je super nízka váha.

Tým, že sú ADAC testované, by som sa až tak veľmi nespoliehala na bezpečnosť autovaničky ani vajíčka, a skôr potom používala/zakúpila len športovú resp. 2v1 verziu. Tam rátaj s tým, že je jednoduchšia, menej polstrovaná a aj menej priestranná. Preto za mňa - dobrý začiatočný doplnok pre mestskú mamičku, ktorá nepotrebuje bohvieaké odpruženie ani špeci funkcie, a po roku, roku a pol chce radšej zainvestovať do lepšieho ľahkého športiaku.

Giordani Metropolitan Pro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli