Fusak/nánožník pre chodiace dieťa - nepremokavý+so zipsom v strede+uspôsobený aj na špinavé topánky

Zodpovedané
26. aug 2020

Mam aj fusak a aj nanoznik. Avsak fusak je celokozusinovy a zipsovany po stranach a nanoznik je znutra flisovy a zips nema, upina sa po stranach.
Chcela by som bud fusak (idealne a este by bolo super, ak by bol nepremokavy) alebo nanozik so zipsom v strede a taky, ktory je vnutri usposobeny aj na spinave topanocky.

Existuje vobec taka kombi??

Dakujem vopred za odpoved.

Ahoj,

nespomínaš cenový limit. Tak ti odporučím to najlepšie možné bez ohľadu na cenu (aj tak neviem, či úplne vyhoviem).

North Moose od Cotton Moose je pekný aj dobrý, v strede zapínaný a dlhý fusak. A aj má vnútri ochranu pred špinavými topánkami.

Kuk aj Little Angel Outlast - kvalita, aj keď trochu drahá, len teda vrstva na nožičky tam nie je.

Spomeniem aj 7AM Enfant 212 Evolution či Kaiser Paul.

K dobrému fusaku podľa mňa nánožník už nepotrebuješ. Upínanie bude zbytočným ďalším časom a trápením - fusak dieťatko dostatočne ochráni. A univerzálne sediaci nánožník so zipsom v strede je v podstate nemožné nájsť - nedržal by pekne. Ak tak si treba dať ušiť, alebo sa uspokojiť so zipsami po stranách - napr. tie od Pinkie s funkčnou vrstvou sú fajn.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli