Fusak do kombinovaného kočíka Kinderkraft - aký vybrať?

Zodpovedané
15. dec 2020

Dobry den,

prosim o radu ohladom zimneho fusaku do kocika Kinderkraft.

Dakujem

Ahoj,

nepíšeš presnejšie, že aký Kinderkraft kočík máš, tak si nie som istá, do ktorého to chceš zmestiť pohodlne. Tiež, nepíšeš rozpočet, vek dieťatka ani nejaký preferovaný typ/niečo o tvojom vkuse.

Takže ti asi poradím len ísť do niečoho overeného univerzálneho. Za mňa to je asi najviac Lodger Bunker, ktorý nám sedel aj do vaničky, aj do (užšieho) sedadla a aj do korýtka či neskôr neotočného športiaku.

Ale pozri aj po Pinkie fusakoch, ak ešte dostaneš zimný a rovnako sú fajn aj Zopa, Cottomoose.

Skús pozrieť, preklikať a orientuj sa hlavne v značkách, čo mamičky viac kupujú - vedia prečo. A ak ti prídu drahé, fusak z bazáriku sa naozaj oplatí. Len tak rýchlo sa nezničia (skôr z nich dieťa vyrastie, alebo mamička chce potešiť oko a vymeniť farbu/typ.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli