Fusak do Cybex Balios S Lux 2020 - aký lacnejší/strednej cenovej kategórie (od 6m) si v zimnom výpredaji zaobstarať?

Zodpovedané
7. jan 2021

Ahoj.

V pozimnom výpredaji planujem kúpiť fusak jesenno/zimný pre naše bábätko. Má sa narodiť na prelome aprila/mája. Mame v názve spomínaný typ kočíka (Cybex Balios S Lux). Môžeš mi poradiť nejaky fakt hrejivý a funkčný fusak lacnej pripadne strednej cenovej kategórie, ktorý bude do tohto kočika vhodný a náše bábo cca od 6 mesiaca až do jari ?

Ahoj,

k Cybex Balios S všeobecne univerzálne sediaci fusak aj k tým posuvným pásom radím hlavne značku Lodger.

Cybex Balios S

Za 60 eur máš fusak, čo pekne sedí vďaka Lkovému tvaru. Má dve vrstvy (na jar vnútro vyberieš), nie je prehnane nafučaný a potom ho za 35 eur ešte bez problémov predáš. My sme Lodger Bunker-ov mali asi 5, vrátane drahšej línie Lodger Explorer. Ten už je väčší, ale teda aj ešte teplejší. Sú skvelé. Za plnú cenu (okolo 100 - 120 eur) trochu drahé, ale za 60 v akcii je to super.

A tak celkovo ti poradím tie Lkové sedy, sú top do korýtok a aj nekorýtok. Nešmýkajú sa tak. Aj Bugaboo fusaky ho majú, ale teda už je to aj cenovo niečo trochu iné.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli