Fusak Cottonmoose Combi 3v1 do Cybex Balios S (vanička aj športová časť)?

Zodpovedané
9. feb 2021

Dobry den,

Chcem sa spytat ci bude vhodny fusak Cottonmoose Combi 3in1 do kocika Cybex Ballios S? Nebude prilis velky? Myslite ze sa v pohode zmesti mensia cast do vanicky a potom vacsia velkost do sportovej sedacky? Fusak sa mi velmi paci, vyzera teplucko, len mam obavy, ci nebude velky do Balliosu. Ak si myslite, ze bude prilis velky, neviete poradit nieco dizajnovo podobne?

Dakujem pekne za odpoved.

Ahoj,

Cybex Balios S je užší otočný športiak, ale tak každý otočný športový kočík bude skôr užší. S tým treba rátať.

Cybex Balios S

To ľudí nikdy nezastavilo, ani pri podobných modeloch ako napr. Cybex Priam, dávať do nich hoc aj také nafučané fusaky typu ED.

Cybex Priam 3

Čo sa týka Cottonmoose Combi, on áno, je to väčší fusak. Ale aj taký tam vmestíš, nemyslím, že to bude problém. Ak ale očakávaš kopu priestoru naokolo, no, nie, nebude tam. Podobné typovo fusaky ti tiež neporadím, lenbo všetky podobné budú presne tiež také väčšie, ako tento. Neexistuje podobný typ a v menšej veľkosti, jedine pre menšie deti, a taký ti zasa vydrží kratšie. Ak, tak si do vaničky zaobstaraj niečo menšie, hoc bazárové - napr. typ 0-6 mesiacov , alebo pozri značku Elodie Detaill. Ale ja si myslím, že keď si Cottonmoose Combi odzipsuješ, bude to ok. Cot S vanička je dostatočne dlhá, aj keď je užšia.

Treba si uvedomiť, že ak má fusak byť ok aj pre trojročné dieťa, pre mini bábo bude proste trochu väčší. Alebo si treba kúpiť radšej fusak na kratšie, ktorý zodpovedajúcemu menšiemu obdobiu využitia sadne proste presnejšie. Je to podobné ako pri autosedačkách alebo oblečení. Ak chceš tehotenské šaty, kde zmestíš aj úplne veľké bruško, tak v čase, keď ešte bude malé, ti proste budú trochu voľné.

Z menej priestor zaberajúcich fusakov ja odporučím Lodger. Nie je taký nafúknutý a pritom je super funkčný. Mne sa tie osvedčili najviac.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli