Expander Ratio - názor na kombinovaný kočík

Zodpovedané
6. okt 2020

Dobrý deň, zaujímal by ma názor na tento kočík.

Ahoj,

Expander Ratio je lacnejší a fakt veľký/ťažký kočík kombinovanej značky, ktorá nie je tak úplne známa pre kvalitu svojich kočíkov. Ako hlboký sám o sebe je fajn, lebo by sa použil len páš mesiacov, ale na Expander počúvam skôr slabšie recenzie na to, ako dlho vydržali bez chyby. Ak máš na neho dobrú cenu, neplánuješ ho dvíhať ani nejak pravidelnejšie nakladať či prevážať v aute a vanička je pre teba najdôležitejšia, prečo nie. Páči sa mi ten vzorovaný detail. Ale ako full-size každodenný prostriedok na roky používania za mňa nie je dostatočne praktický.

Expander Ratio

A celkovo, ak sa ma pýtate na názor - je dobré sa spýtať na názor, ak hľadám kočík taký a taký na také a také používanie s takými a takými nárokmi na funkcie a cenu. Lebo celkový názor vychádza vždy len zo mňa a mojich potrieb a veľmi mi pomôže vedieť, názor na čo konkrétne s tým kočíkom vlastne dávam. Predsa len, každý má priority niekde inde!

Snáď som pomohla, držím palce!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli