Existuje univerzálna clona proti vetru na Mama MamaKiddies Charlie 3v1?

Zodpovedané
10. nov 2022

Ahoj,

hľadám clonu proti vetru na MamaKiddies Charlie 3v1.

Existuje nejaká univerzálna clona?

Ďakujem

Ahoj,

na Tvoj kočík MamaKiddies Charlie neexistuje originálna clona proti vetru.

Preto vyberaj z univerzálnych typov. Buď zvoľ jednoduchšiu univerzálnu clonu od značky Zopa, Sunny, alebo môžeš použiť aj mohutnejšiu clonu proti vetru od značky Leclerc.

Záleží len od Tvojho vkusu a vlastností, ktoré preferuješ.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally