Existuje terénny športiak s otočnou rukoväťou?

Zodpovedané
4. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť s výberom kočíka pre ročnú dcéru. Potrebujem naozaj terénny kočík, ktorý si poradí s kamenistou cestou, poľnou cestou a aj občasným bahnom. Zároveň musí mať otočnú rukoväť. Nie iba sedačku. Potrebujem, aby sa to dalo jednoducho meniť.
Existuje vôbec nejaký taký? 😅

Zatiaľ sa mi žiaden nepodarilo nájsť.

Aký kočík mi vieš odporučiť?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

pozri napríklad na značku Gesslein. Z modelov to môže byť konkrétne Gesslein F6 Air+ alebo Gesslein F10 Air+.

Pri modeli Gesslein F6 Air+ nájdeš menšie otočné kolesá, ktoré robia kočík viac variabilnejším - aj do mesta. V prípade dokúpenia predných neotočných kolies z neho urobíš F10 a prejdeš tak akýkoľvek terén.

Samostatné neotočné kolesá sú super do terénu, ale menej praktické mimo neho. Takže záleží na Tebe kam s kočíkom budeš všade jazdiť a či chceš mať možnosť výberu, alebo Ti stačia veľké terénne kolesá.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia