Existuje športový kočík vhodný od dvoch mesiacov?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom športového kočíka.

Existuje športový kočík vhodný od dvoch mesiacov?

Dve staršie deti v kočíku byť nechceli, preto nechcem investovať do vaničky. Dcérka je zatiaľ len nosená v šatke, ale chcela by som príležitostne skúsiť aj kočík.

Ďakujem

Dobrý deň,

kočíky, ktoré je možné dať do úplnej roviny by ste už mohli kľudne používať.

V tejto kategórií je toho celkom dosť. Najčastejšie sa predávajú napríklad Cybex Balios S.

Cybex Balios S

Je obľúbený vďaka možnosti zložiť podvozok aj so športovým sedadlom a odpruženou konštrukciou.
Menší, resp. skladnejší kočík je Zopa Move.

Zopa Move

Pri obidvoch je možné mať športové sedadlo otočené do oboch strán.

S pozdravom
Dominika