Existuje športový kočík, ktorý je otočný do obidvoch smerov a zvládne sneh na dedine?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

mám 6-mesačné dieťa a momentálne máme kočík Moon Style.. Dcérka je už v športovej časti. Avšak naše dedinské chodníky s neodhrnutým snehom urobili svoje a celý sa rozhrkal.

Vieš poradiť športový kočík otočný do obidvoch smerov, ktorý ide do úplného ľahu a prežije tento náš strašný terén?

Cenovo taký priemer.

Ďakujem

Ahoj,

určite Ti odporúčam pozrieť si cenovo dostupný model Zopa Move Cross 2. Jeho nižšia váha a dobrá manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Obojsmerné športové sedenie je možné napolohovať do skoro rovného ľahu. Navyše sa pýši aj funkciou výškovo nastaviteľnej striešky a predĺžitelnej opierky nôh – vďaka tomu bude mať pohodlie aj väčšie dieťa počas celého kočíkovacieho obdobia.

Ďalšie vhodné kočíky, ktoré by Ťa mohli zaujať, Ti pripínam v mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally